SEAMARK

" 5 Yaşında"
Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret A.Ş

Bizden Haberler

Seamark olarak siz değerli müşterilerimize tüm Türkiye limanlarından, Güney Amerika limanlarına yaptıgınız ihracatlarınızda servis vermeye devam ediyoruz. Yüklerinizi, güvenilir servis ortaklarımızla, uygun maliyetlerde ve hızlı bir şekilde alıcılarınıza ulaştırıyoruz. Guney Amerika’da başta Meksika olmak üzere, Brezilya, Arjantin, Guatemala, Nikaragua, Ekvator, Peru, Uruguay ve Şili’de birlikte çalışabilmek dileğiyle.

Seamark'a Hoşgeldiniz

Seamark Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret  A.Ş, taşımacılık sektöründeki 22 yıllık tecrübesi ile bu alandaki taleplere en iyi çözümleri sunmayı hedeflemektedir.  Uluslararası yaygın ağımız sayesinde  Deniz, Kara ve Hava yolu taşımacılığında hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

İhracat ve ithalat alanlarında sizlere taşımacılık hizmeti vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimiz

“Seamark”  uluslararası taşımacılık ve ticaret alanındaki yılların tecrübesi ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Our Specialization

Seamark International Transport and Trade | Seamark Uluslararası Taşımacılık

“Seamark” provides qualified  services to its customers backed with the years of experience in international trade and transport.

Seamark International Transport and Trade | Seamark Uluslararası Taşımacılık

Yardıma mı İhtiyacınız var?

Uluslararası Taşımacılık alanında en iyi çözümleri sunuyoruz.

Ekibimiz

Mustafa Keskin

Fiyat Teklifi ve Operasyonel Talepler
mustafak@seamark.biz
0 850 223 98 85

Ercan Sen

Fiyat Teklifi ve Operasyonel Talepler
ercans@seamark.biz
0 232 935 19 29

Ali Karhan

Muhasabe
alikarhan@gmail.com
0 850 223 98 85

Uğur Yıldırım

Operasyon ve Dokumantasyon
ugury@seamark.biz
0 232 935 58 39

Erden Demirel

Satış Pazarlama erdend@seamark.biz
0 232 935 58 39

Laura Chiarenza

Ödeme ve Tahsilat finance@seamark.biz
0 850 223 98 85

Emre Güney

Operasyon ve Dokumantasyon
emreg@seamark.biz

Gizem Tatar

Finans
gizemt@seamark.biz

Cengiz Yıldırım

Genel Konular
cengizy@seamark.biz
0 232 999 333 8