SEAMARK

" 6 Yaşında"
Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret A.Ş

Bizden Haberler

Seamark olarak siz değerli müşterilerimize tüm Türkiye limanlarından, Güney Amerika limanlarına yaptıgınız ihracatlarınızda servis vermeye devam ediyoruz. Yüklerinizi, güvenilir servis ortaklarımızla, uygun maliyetlerde ve hızlı bir şekilde alıcılarınıza ulaştırıyoruz. Guney Amerika’da başta Meksika olmak üzere, Brezilya, Arjantin, Guatemala, Nikaragua, Ekvator, Peru, Uruguay ve Şili’de birlikte çalışabilmek dileğiyle.

Seamark'a Hoşgeldiniz

Seamark Uluslararası Taşımacılık ve Ticaret  A.Ş, taşımacılık sektöründeki 22 yıllık tecrübesi ile bu alandaki taleplere en iyi çözümleri sunmayı hedeflemektedir.  Uluslararası yaygın ağımız sayesinde  Deniz, Kara ve Hava yolu taşımacılığında hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

İhracat ve ithalat alanlarında sizlere taşımacılık hizmeti vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Hizmetlerimiz

“Seamark”  uluslararası taşımacılık ve ticaret alanındaki yılların tecrübesi ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Our Specialization

Seamark International Transport and Trade | Seamark Uluslararası Taşımacılık

“Seamark” provides qualified  services to its customers backed with the years of experience in international trade and transport.

Seamark International Transport and Trade | Seamark Uluslararası Taşımacılık

Yardıma mı İhtiyacınız var?

Uluslararası Taşımacılık alanında en iyi çözümleri sunuyoruz.

Ekibimiz

Mustafa Keskin

Fiyat Teklifi ve Operasyonel Talepler
mustafak@sea-mark.com.tr
0 507 681 93 05

Pınar Pamukçu

Fiyat Teklifi ve Operasyonel Talepler
pinarp@sea-mark.com.tr
0 537 321 62 75

Erden Demirel

Satış Pazarlama

erdend@sea-mark.com.tr
0 533 123 48 88

Uğur Yıldırım

Operasyon ve Dokumantasyon
ugury@sea-mark.com.tr
0 536 392 00 97

Emre Güney

Operasyon ve Dokumantasyon
emreg@sea-mark.com.tr
0 554 383 57 33

Gizem Tatar

Finans Konuları
gizemt@sea-mark.com.tr
0 534 810 85 85

Ali Karhan

Muhasabe Konuları
alikarhan@gmail.com
0 506 315 22 82

Laura Chiarenza

Finans Konuları
laurac@sea-mark.com.tr
0 850 223 98 85

Cengiz Yıldırım

Genel Konular
cengizy@sea-mark.com.tr
0 532 688 08 78